VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

Mol Dynamic Transit 15W-40, nalévaný

MOL Dynamic Transit 15W-40 je olej pro naftové motory obsahující minerální oleje, které byly vyrobeny moderními procesy rafinace ropy a použitím vyváženého systému přísad, který zajistí vysokou výkonnostní úroveň pro osobní a užitková vozidla.

Uvedná cena je včetně obalu.

Vyberte variantu
SKLADEM
515,00 Kč
425,60 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Záruka dva roky
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Dynamic Transit 15W-40 je olej pro naftové motory obsahující minerální oleje, které byly vyrobeny moderními procesy rafinace ropy a použitím vyváženého systému přísad, který zajistí vysokou výkonnostní úroveň pro osobní a užitková vozidla. Obsahuje složky, které modifikují viskozitní charakteristiky. Splňuje požadavky širokého rozsahu výkonnostních úrovní výrobců motorů společně s nejpřísnějšími americkými a evropskými specifikacemi pro naftové motorové oleje. Doporučuje se zejména pro Euro III, Euro IV a Euro V motory užitkových vozidel, které nemají filtr pevných částic.

Použití: Užitková vozidla a autobusy vybavené systémy EGR (zpětná cirkulace výfukových plynů) a SCR (selektivní katalytická redukce). Benzínové nebo přeplňované a nepřeplňované naftové motory užitkových a osobních automobilů. Motory autobusů a užitkových vozidel na krátké a dlouhé vzdálenosti. Motory stavebních, zemědělských, zemních strojů a ostatních zařízení. Železniční a lodní dieselové motory pracující při nízkých otáčkách a vysokém zatížení.

Vlastnosti a výhody: Extrémně dlouhá životnost oleje. Lze snížit četnost prostojů, provozní náklady a dopad na životní prostředí. Široký rozsah aplikací umožňuje snížit počet mazacích olejů. Výjimečná tepelná a oxidační stabilita. Odolává procesu stárnutí a tvorbě usazenin i při vysokých provozních teplotách, zajišťuje dlouhodobou životnost oleje a nižší náklady na údržbu. Vynikající střihová stabilita. Zachovává si dlouhodobě příznivé vlastnosti i při vysokém smykovém zatížení a velkých zatíženích  Vysoká alkalická rezerva. Dlouhodobá neutralizace kyselin poskytuje dlouhé výměnné intervaly oleje. Vynikající zpracování sazí Vynikající zpracování sazí. Chrání proti tvorbě usazenin a udržuje čistotu válců motoru.

 

SAE 15W-40, API CI-4/SL, MB-Approval 228.3, Volvo VDS-3, Tatra TDS 30/12, Renault RLD-2, Mack EO-N, ACEA E7, MIL-L-2104E, Global DHD-1, MAN M 3275-1, MTU Type 2, Caterpillar ECF-2, MACK EO-M Plus, Deutz DQC III-18, KAMAZ.

 

Identifikace nebezpečnosti

Standardní věty o nebezpečnosti H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. P501 Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.