VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

Orlen Oil Liten LV 2 EP

Orlen Oil Liten LV 2 EP je plastické mazivo, vyrobené z pečlivě vybraných ropných základových olejů vysoké kvality, zpevněných lithným mýdlem. Je zušlechtěno přísadami proti oxidaci, proti rezivění a vysokotlakou přísadou (EP). Má krátkovláknitou strukturu a je poloměkké až střední konzistence.

 

 

Vyberte variantu
SKLADEM
1 142,00 Kč
943,80 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Záruka dva roky
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

Orlen Oil Liten LV 2 EP je plastické mazivo, vyrobené z pečlivě vybraných ropných základových olejů vysoké kvality, zpevněných lithným mýdlem. Je zušlechtěno přísadami proti oxidaci, proti rezivění a vysokotlakou přísadou (EP). Má krátkovláknitou strukturu a je poloměkké až střední konzistence.

Použití:                                                                                                                                                                          Je určeno zejména k mazání valivých ložisek pracujících při zvýšených tlacích a vysokém dynamickém namáhání, je vhodné i k mazání kluzných uložení a malých ozubených převodů s malým nebo středním zatížením a jiných mazaných míst. Je schopné dlouhodobé funkce v širokém rozsahu teplot. S výhodou se používá k mazání ložisek s vyššími obvodovými rychlostmi. Používá se jako univerzální mazivo pro strojírenské či jiné provozy zejména tehdy, převládá-li požadavek na schopnost mazat vysoce namáhaná a dynamicky zatěžovaná uložení. Typickým příkladem výhodného použití tohoto produktu je mazání valivých ložisek budičů vibrací, používaných v řadě průmyslových odvětví (dopravní technika, střásací rošty aj.). Nachází uplatnění i v běžných aplikacích v domácnosti. Velmi časté je jeho využití při mazání zatížených ložisek jak domazávaných, tak i zejména ložisek provozovaných bez domazávání - dlouhodobá až životnostní náplň maziva (např. ložiska menších či středních elektromotorů, dynam, alternátorů, motorů domácích přístrojů aj.), zakrytá ložiska. Dobrá odolnost proti vodě předurčuje tento výrobek i k použití v uloženích pracujících v možném kontaktu s vodou (ložiska praček, vodních čerpadel automobilů apod.).

Charakteristické vlastnosti:                                                                                                                                          zaručuje nízké opotřebení a vysokou provozní spolehlivost mazaných uložení, je vhodné k mazání silně namáhaných valivých a kluzných uložení, malých ozubených převodů aj., jedlouhodobě použitelné v širokém rozsahu provozních podmínek (teploty, otáčky aj.), velmi dobře odolává vodě, výborně chrání mazaná uložení proti korozi, je to univerzální plastické mazivo pro strojírenské a jiné provozy – přispívá k racionalizaci sortimentu maziv, je vhodné i pro aplikace v domácnosti (malé rotační přístroje, elektrické spotřebiče s mazanými kontakty apod.) 

 

DIN 51 502: KP2/3K-30 ISO 6743-9: CCEB 2/3