VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

MOL Dynamic Moto 2T

MOL Dynamic Moto 2T je dvoutaktní motorový olej, kompatibilní s katalyzátorem, vyrobený z vysoce výkonných syntetických olejů a moderních přísad, které zabraňují oxidaci, korozi, opotřebení a usazeninám.

Vyberte variantu
SKLADEM
146,00 Kč
120,70 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Dynamic Moto 2T je dvoutaktní motorový olej, kompatibilní s katalyzátorem, vyrobený z vysoce výkonných syntetických olejů a moderních přísad, které zabraňují oxidaci, korozi, opotřebení a usazeninám. Splňuje nejvyšší výkonnostní úrovně japonských a evropských norem. Poskytuje potřebné mazání v systémech mazaných směsí, pokud je použit směšovací poměr stanovený výrobcem v návodu k použití (což je obvykle 1:50). MOL Dynamic Moto 2T se nedoporučuje používat ve směsi, kterou jsou mazány dvoutaktní motory pracující s palivy obsahujícími bioetanol (E85).

Použití: Dvoutaktní benzínové motory mazané směsí oleje a benzínu nebo vstřikováním oleje (automatické mazání). Moderní dvoutaktní mopedy a skútry. Dvoutaktní motory malé zahradní techniky (rotavátory, sekačky na trávu, křovinořezy, ruční motorové pily, elektrické generátory, atd.).

Vlastnosti: Obsahuje speciální přísady. Dokonale mísitelný s palivem. Vynikající čisticí účinek. Brání zanášení zapalovací svíčky a zpomaluje ucpávání výfukového systému. Nízký obsah popela. Snížení kouřivosti a škodlivých emisí z motoru. Vynikající ochrana proti opotřebení. Dlouhá životnost motoru i při trvalém vysokém zátížení. 

 

API TC JASO FD, Piaggio, Husqvarna ISO-L-EGD