VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50

MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 je vysoce kvalitní olej pro motocyklové motory vyrobený ze syntetického základového oleje, má vynikající viskozitní charakteristiky.

Vyberte variantu
1 l
SKLADEM
174,00 Kč
143,80 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 je vysoce kvalitní olej pro motocyklové motory vyrobený ze syntetického základového oleje, má vynikající viskozitní charakteristiky. Nejnovější generace modifikátorů viskozity v MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 odolává intenzivním mechanickým smykovým napětím v motoru, převodovce a olejem mazaných spojkách, díky čemuž si zachovává stabilní viskozitu po celou dobu jeho životnosti. Kromě vynikající ochrany proti opotřebení MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 zajišťuje vysoký stupeň čistoty motoru v těch místech spalovací komory, které jsou považovány za nejpravděpodobnější pro tvorbu usazenin (drážky pístních kroužků), v olejových kanálech a chladičích oleje. Složení MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 zajišťuje vhodné mazání pro části motorů pracující i za extrémních podmínek.

Použití: Vzduchem nebo vodou chlazené motocykly. Motocykly se suchou a mokrou spojkou. Motocykly s katalyzátorem nebo bez katalyzátoru. Motocykly se samostatnými nebo integrovanými převodovkami.

Vlastnosti a výhody: Vynikající střihová stabilita. Zachovává si dlouhodobě příznivé vlastnosti i při vysokém smykovém zatížení a velkých zatíženích. Nízký rozběhový moment během studených startů a stabilní mazací film při vysokých provozních teplotách. Vysoký viskozitní index. Vysoká provozní viskozita. Snižuje spotřebu oleje a zlepšuje vnitřní utěsnění motoru.  Optimální třecí vlastnosti. Správný přenos točivého momentu i mezi spojkovými lamelami. Zajišťuje stálou čistotu pístu a spalovací komory a volný pohyb pístních kroužků. Vynikající čisticí účinek.

 

SAE 10W-50, API SN, JASO MA2

 

Směs není klasifikovaná jako nebezpečná podle nařízení (ES) č. 1272/2008.