VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

MOL Dynamic Sprint 2T Red

MOL Dynamic Sprint 2T Red je vysoce výkonný motorový olej s předřeďovací složkou, kompatibilní s katalyzátorem pro dvoutaktní motory s mazáním směsí benzínu a oleje a vstřikováním oleje.

Vyberte variantu
1 l
SKLADEM
129,00 Kč
106,60 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Dynamic Sprint 2T Red je vysoce výkonný motorový olej s předřeďovací složkou, kompatibilní s katalyzátorem pro dvoutaktní motory s mazáním směsí benzínu a oleje a vstřikováním oleje. Jedná se o náhradu za MOGUL TSF. Zvláště vhodný pro všechny dvoudobé motory motocyklů, zahradní techniky, řetězové pily a také pro dvoudobé motory vozidel vybavených katalyzátorem.

MOL Dynamic Sprint 2T Red je motorový olej určený pro použití v dvoutaktních motorech. Tento olej je vyroben z vysoce rafinovaných základových olejů a obsahuje nejmodernější aditivační systém, který splňuje nejnovější japonské a evropské normy pro dvoutaktní motory.

MOL Dynamic Sprint 2T Red poskytuje dostatečné mazání v systémech mazaných směsí, pokud je dodržen směšovací poměr dle specifikace výrobce uvedeného v návodu (obvykle 1:50). Tento olej je ideální pro použití v různých dvoutaktních motorech, jako jsou například motocykly, skútry, čtyřkolky a další.

Je důležité si uvědomit, že MOL Dynamic Sprint 2T Red se nedoporučuje používat ve směsi, kterou jsou mazány dvoutaktní motory pracující s palivy obsahujícími bioetanol (E85).

 

JASO FD. API TC+, JASO FD, ISO-L-EGD

 

Směs není klasifikovaná jako nebezpečná podle nařízení (ES) č. 1272/2008.