VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

Motul 710 2T (1 l)

Motul 710 2T je vysoce výkonný 100% syntetický olej pro dvoudobé motory.

SKLADEM U DODAVATELE
249,00 Kč
205,80 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

Motul 710 2T je 100% syntetický olej vytvořený s použitím esterové technologie byl speciálně vyvinut pro motory s vysokým výkonem pracující ve vysokých otáčkách. Vynikající odolnost olejového filmu poskytuje ochranu proti opotřebení. Vyšší výkon motoru, nižší vnitřní tření.
Japonská norma JASO předepisuje provedení motorového testu na 4 zkušebních motorech. Vyhodnocuje se lubricita, čisticí schopnost (detergence), snížení kouřivosti a schopnost oleje zabránit tvoření pevných usazenin. JASO FD je nejnáročnějším stupněm normy JASO a zajišťuje vyšší čistící schopnost než JASO FC. Tento olej je vytvořen na bázi syntetických látek a má velmi vysokou teplotu spalování, takže jeho použití snižuje kouřivost a usazování pevných zplodin. Okamžitě se smíchá s benzínem a směs zůstává stabilní.

Oblast použití:
Všechny vysokootáčkové dvoutaktní motocykly, sportovní motocykly, repliky, trailové a terénní motocykly, enduro, mopedy, aj. vybavené výkonnými dvoutaktními motory pracujícími ve vysokých otáčkách a v náročných podmínkách, s přímým vstřikováním paliva nebo karburátorem. Je vhodný pro vstřikovací systémy oleje nebo premix a olovnatý i bezolovnatý benzín. Hodí se pro použití v motorech s katalyzátorem. Jiné oblasti použití: skútry, čtyřkolky aj.

Doporučení:
Poměr míchání: 2% až 4% (od 50:1 do 25:1), dle požadavků výrobce.
Lze upravit podle konkrétních podmínek použití.


API TC, JASO FD

 

IDENTIFIKACE NEBEZPEČNOSTI 2.1 Klasifikace látky nebo směsi V souladu se směrnicí EU č. 1272/2008 v platném znění. Tato směs nepředstavuje fyzické nebezpečí. Viz doporučení týkající se jiných produktů přítomných v místnosti. Tato směs není zdraví nebezpečná, kromě případných mezních hodnot při profesionální expozici (viz paragrafy 3 a 8)