VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

MOL Liton LT 2EP

MOL Liton LT 2EP je víceúčelové mazivo vyrobené z vysoce rafinovaného minerálního oleje a zpevňovadla na bázi lithium-12 hydroxystearátu.

Vyberte variantu
SKLADEM
61,00 Kč
50,40 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Liton LT 2EP je víceúčelové mazivo vyrobené z vysoce rafinovaného minerálního oleje a zpevňovadla na bázi lithium-12 hydroxystearátu. Obsahuje přísady, které snižují opotřebení, zabraňují oxidaci a korozi, stejně jako EP přísady, aby se zajistil vynikající výkon. Je to plastické mazivo poloměkké konzistence, hladké struktury, hnědé barvy. Teplotní rozsah použití je od -30 °C do +120 °C, při pravidelném domazávání až do +140 °C.

Použití: Aplikacee pro normální teploty. Vysoce zatížená kluzná a valivá ložiska. Středně zatížené převody. Nápravy, klouby a příslušenství. Individuální a centrální mazací systémy.

Široký rozsah aplikací umožňuje snížit počet mazacích olejů. Minimální problémy z důvodu smíchání plastických maziv. Snížené náklady na skladování a údržbu. Umožňuje hospodárné použití. Zachovává si stabilní strukturu při zatížení, takže nedochází k měknutí plastického maziva, nevytéká z mazacího místa. Plastické mazivo je možné dlouhodobě skladovat aniž by došlo k odlučování oleje, tvrdnutí nebo měknutí. Vytváří souvislý mazací film, který zůstává neporušený i při dynamickém zatížení. Přispívá k delší životnosti zařízení. Zajišťuje spolehlivé mazání pro zařízení provozovaná ve venkovním prostředí. Ve vlhkém a mokrém prostředí nedochází k měknutí a vytékání maziva z mazacího místa. Lze plynule přenášet i v dlouhých potrubích, netvrdne a nezpůsobuje ztrátu maziva. Zabraňuje předčasnému opotřebení neželezných kovových část.

 

NLGI 2, ZETOR, DIN 51502: KP2K-30 DIN 51825: KP2K-30 ISO 6743-9: L-XCCEB 2