VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,

ve dnech 22. 12. 2022 až 2. 1. 2023 máme zavřeno. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny po Novém roce.

Těšíme se na vás v roce 2023
Tým Olejemaziva

MOL Dynamic Moto 2T

MOL Dynamic Moto 2T je dvoutaktní motorový olej, kompatibilní s katalyzátorem, vyrobený z vysoce výkonných syntetických olejů a moderních přísad, které zabraňují oxidaci, korozi, opotřebení a usazeninám.

Vyberte variantu
SKLADEM
6 540,00 Kč
5 405,00 Kč bez DPH
Proč nakupovat na Olejemaziva.eu?
Důvěryhodný obchod
Bezpečná platba
Originalita produktu
Možnost osobního odběru

MOL Dynamic Moto 2T je dvoutaktní motorový olej, kompatibilní s katalyzátorem, vyrobený z vysoce výkonných syntetických olejů a moderních přísad, které zabraňují oxidaci, korozi, opotřebení a usazeninám. Splňuje nejvyšší výkonnostní úrovně japonských a evropských norem. Poskytuje potřebné mazání v systémech mazaných směsí, pokud je použit směšovací poměr stanovený výrobcem v návodu k použití (což je obvykle 1:50). MOL Dynamic Moto 2T se nedoporučuje používat ve směsi, kterou jsou mazány dvoutaktní motory pracující s palivy obsahujícími bioetanol (E85).

Použití: Dvoutaktní benzínové motory mazané směsí oleje a benzínu nebo vstřikováním oleje (automatické mazání). Moderní dvoutaktní mopedy a skútry. Dvoutaktní motory malé zahradní techniky (rotavátory, sekačky na trávu, křovinořezy, ruční motorové pily, elektrické generátory, atd.).

Vlastnosti: Obsahuje speciální přísady. Dokonale mísitelný s palivem. Vynikající čisticí účinek. Brání zanášení zapalovací svíčky a zpomaluje ucpávání výfukového systému. Nízký obsah popela. Snížení kouřivosti a škodlivých emisí z motoru. Vynikající ochrana proti opotřebení. Dlouhá životnost motoru i při trvalém vysokém zátížení. 

 

API TC JASO FD, Piaggio, Husqvarna ISO-L-EGD